درباره برج های دانا

برج های چهارقلوی دانا به عنوان یکی از مرتفع ترین برج های جزیره کیش شناخته می شود. برج های دانا قطعه زمینی به مساحت 11,600 مترمربع دارای شماره تفکیکی NVC-4 واقع در نوار ساحلی جزیره زیبای کیش با کاربری مجتمع مسکونی و زیر بنای مفید 52,111 مترمربع و 34,399 مترمربع مشاعات در چهار برج احداث شده است.

این پروژه شامل 2 زیر زمین، همکف و نیم طبقه و طبقات مسکونی می باشد که بلوک های B ,A و C هر کدام در 24 طبقه و بلوک D در 21 طبقه مجموعا چهار بلوک بهم چسبیده را شامل می شود. علاوه بر اینها بلوک C-D که شامل 5 واحد در 5 طبقه است را نیز می توان از جمله بلوک های این مجموعه به شمار آورد.

بهترین موقعیت جغرافیایی

برج های چهارقلوی دانا در جزیره زیبای کیش و مجاورت ساحل دریا واقع شده است. نزدیک بودن به ساحل و قرار داشتن در منطقه آزاد تجاری و تفریحی کیش سبب شده که این برج های مرتفع بیش از پیش مورد توجه قرار گیرند و یک فرصت عالی را برای خرید ملک و سرمایه گذاری فراهم کنند.

امکانات رفاهی و تجاری

مجتمع برج های دانا دارای فضاسازی اختصاصی بوده و امکانات رفاهی و تجاری متعددی در آن تعبیه شده است. از جمله این امکانات می توان به هایپر مارکت، سوپر مارکت، فروشگاه ها و مراکز خرید مختلف، رستوران، کافی شاپ، مهد کودک، کارواش، سالن ورزشی، خشکشویی و… اشاره کرد.

بهترین سرمایه گذاری

خرید ملک آن هم در جزیره کیش به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری ایران، بی شک جزء پربازده ترین روش های سرمایه گذاری به حساب می آید. دلیل آن هم مراکز تفریحی و تجاری مختلف، جاذبه های گردشگری و وجود منطقه آزاد تجاری است که باعث شده کیش به سه مقصد پربازدید تعطیلات در منطقه خاورمیانه تبدیل شود.

معماری اصولی و منحصر به فرد

برج های مسکونی دانا با بهره گیری از مجرب ترین مهندسان سازه با معماری اصولی و خیره کننده طراحی و بنا شده است. همچنین در ساخت این مجتمع از بهترین و مرغوب ترین نوع مصالح و نماسازی عالی استفاده شده و این موضوع از نوع ساخت و نمای منحصر به فرد آن مشهود می باشد.